MENU

Aktualności

"W murowanej piwnicy"

"W murowanej piwnicy" to tytuł styczniowych audycji dla szkół i przedszkoli. Muzycy prezentują tańce ludowe i inspiracje nimi w muzyce klasycznej. Tu "Latająca Filharmonia gości w Miejskim Przedszkolu nr 23 Małego Tygryska Pietrka w Gorzowie. Prowadzenie Przemysław Kojtych.

"Twój muzyczny tlen"

"Twój muzyczny tlen" to projekt muzyczny stworzony z myślą o dzieciach i osobach dorosłych z upośledzeniem umysłowym. Powstał we współpracy gorzowskiego koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym i Latającej Filharmonii Art Asante.

"Con Amabile" w Kostrzynie nad Odrą

18 grudnia 2016 r. w sali ECS "Kręgielnia" Kostrzyńskiego Centrum Kultury odbył się tradycyjny Koncert Świąteczny w wykonaniu Kwartetu Smyczkowego "Con Amabile", który zagrał projekt "Filmowa Podróż - wielkie przeboje poskiej i światowej muzyki filmowej".

Przekaż nam swój 1 %

Latajaca Filharmonia Art Asante jest projektem muzycznym Fundacji Asante, ktora na codzień pracuje w polskih szkołach zbierajac przybory szkolne, które następnie wysyła zaprzyjaźnionym placówkom edykacyjnym prowadzonym przez polskich misjonarzy w kilku, najbiedniejszch krajach Afryki.

«123»