MENU

Nasi artyści

Kamila Malik - skrzypca klasycznie i rozrywkowo

Kamila Malik ukończyła Akademię Muzyczną im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, w klasie skrzypiec prof. Jadwigi Kaliszewskiej, dr Jakuba Haufy i prof. Mariusza Dereweckiego. Jest więc klasycznie wyszkoloną skrzypaczką jednak łamiącą wszelkie standardy. Z łatwością adaptuje wiedzę i umiejętności zdobyte przez lata szkolenia do współczesnych trendów w muzyce rozrywkowej. Jej zaangażowanie w muzykę rozrywkową doprowadziło do stworzenia szeregu kompozycji na bazie klasycznych utworów z zakresu muzyki latynoskiej, cygańsko-orientalnej, popowych i rockowych, którym dźwięk skrzypiec dał zupełnie nowe brzmienie. Imprezowe sety koncertów Kamili zawierają zarówno porywające tango, flamenco i mambo, jak i covery muzyki filmowej i popularnych utworów popowych. Całość gwarantuje udaną imprezę i dobrą zabawę.

Koncert Kamili Malik to znakomite show, które potrafi porwać i zachwycić publiczność. Wiele koncertuje po kraju i za granicą zawsze zdobywając znakomite recenzje prasy, która okrzyknęła ją "polskim Dawidem Garrettem".


Latająca Filharmonia Art Asante poleca projekty muzyczne Kamili Malik

I. Koncert : "Muzyka balowa". W programie m.in. walce wiedeńskie, walce angielskie, polonezy ; Strauss, Kilar, Szostakowicz

II. Koncert : " Musicale i Burleski". W programie gorące tanga, mambo oraz interpretacje kabaretów Moulin Rouge, czy Chicago .

III. Koncert: " Od soulu przez R&B a na elektro swingu kończąc ...". Program zawiera interpretacje skrzypcowe wielu piosenek m.in. Amy Winehouse i Adele. W ofercie koncertowej Kamili Malik znajdują sie każe programy z muzyką pop, disco czy clubową. Szczegóły do uzgodnienia z organizatorem.

 

Czas trwania każdego koncertu to ok. 60 minut. Zainteresowanym organizatorom wysyłamy szczegóły repertuarowe projektów. Przedział cenowy każdego z projektów to : B/C

Kamila Malik + perkusista: D