MENU

"Con Amabile"

"CON AMABILE" kwartet smyczkowy z Gorzowa Wlkp.

Kwartet smyczkowy "Con Amabile" tworzą : Daria Krzysztoń - I skrzypce , Chinka Yi Ding - II skrzypce, Paweł Gaca - altówka i Agnieszka Lasek - wiolonczela. Wszyscy muzycy na co dzień grają w orkiestrze Filharmonii Gorzowskiej.

"Con Amabile" wykonuje koncerty muzyki klasycznej, rozrywkowej, polskiej, filmowej, chińskiej, a takze popularnej. Tworzy własne, unikatowe aranżacje. Swą oprawą muzyczną z powodzeniem uświetni każdą imprezę kulturalną i firmową, bankiet, wernisaż, wydarzenie biznesowe, ślub oraz przeróżne uroczystości.

 

 

Latająca Filharmonia Art Asante poleca Panstwu pięć znakomitych projektów muzycznych w wykonaniu kwartetu smyczkowego "Con Amabile" :

 

Koncert "CZERWONY MOTYL " – koncert jednoczęściowy - 40 minut lub koncert dwuczęściowy – 2 x 30 minut z przerwą

Niezwykle oryginalny i jedyny w swoim rodzaju projekt chińskich pieśni ludowych w aranżacji na kwartet smyczkowy. Ta niezwykle melodyjna muzyka przenosi nas w malowniczy świat chińskiej wsi, dawnych legend i okresu rewolucji kulturalnej. Oryginalność tego projektu sprawiła, że Ambasada Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce objęła go swoim honorowym patronatem.

Posłuchaj fragmentu projektu "Czerwony motyl" https://www.youtube.com/watch?v=Kku0AXf2YpI

Przedział cenowy koncertu B/C

 

 

Koncert "POLSKA MUZYKA FILMOWA" – koncert jednoczęściowy 40 minut

Któż z nas nie pamięta ścieżek dźwiękowych do takich filmów jak "Polskie Drogi" , "Janosik", czy "Czarne Chmury"? Te i wiele innych lubianych polskich utworów skomponowanych na potrzeby filmu postanowiła na nowo zaaranżować na kwartet smyczkowy liderka kwartetu „Con Amabile” - Daria Krzysztoń. Koncert, który wzrusza publiczność i na długo pozostaje w pamięci.

Posłuchaj fragmentu projektu "Polska Muzyka Filmowa" https://www.youtube.com/watch?v=rOY43IcUv0U

Przedział cenowy koncertu B/C

 

 

Koncert "PODRÓŻ FILMOWA" - koncert dwuczęściowy – 2 x 30 minut z przerwą Przepiękne melodie z najsłynniejszych światowych filmów i musicali, takich jak np.: „Śniadanie u Tiffany’ego”, „Zapach kobiety”, „Grek Zorba”, „Skrzypek na dachu”, „Ostatni Mohikanin”, „Robin Hood”, „Nędznicy”, „Koty”, „Upiór w operze”, a także wzruszające ścieżki dźwiękowe do znanych i lubianych polskich filmów i seriali: „Czarne chmury”, „Noce i dnie”, „Janosik”, „Stawka większa niż życie” i wiele, wiele innych. Koncert ten przeniesie nas w czasie i dostarczy niezwykłych wrażeń.

Przedział cenowy koncertu C/D

 

 

Koncert „1050-lecie POLSKIEGO CHRZEŚCIJAŃSTWA" – koncert jednoczęściowy ok. 80 minut, wraz z prowadzeniem słownym Rok 2016 był rokiem 1050. rocznicy Chrztu Polski. Kwartet smyczkowy „Con Amabile” przygotował niezwykle oryginalny projekt, obejmujący ponad 15 najbardziej znanych patriotycznych utworów, podtrzymujących polskość na przestrzeni wieków. Koncert jest podróżą w czasie, od najstarszej polskiej pieśni „Bogurodzicy”, poprzez „Boże, coś Polskę”, „Rotę”, „Czerwone maki na Monte Cassino”, „Warszawskie dzieci”, a skończywszy na utworze Jana Pietrzaka „Żeby Polska była Polską”. Koncert wzbudza wiele wzruszeń i łez na twarzach słuchaczy. Bywa, że podczas koncertu niektóre utwory publiczność wysłuchuje w powadze, na stojąco ... Autorką aranżacji jest skrzypaczka kwartetu „Con Amabile” – Daria Krzysztoń.

Posłuchaj fragmentu projektu https://www.youtube.com/watch?v=J84PeSxa49g

Przedział cenowy koncertu C/D

 

 

Koncert "FOLKLOR HIBERNII” – koncert jednoczęściowy 40 minut Najnowszy projekt kwartetu, obejmujący irlandzkie pieśni patriotyczne i ludowe, marsze, a także utwory w stylu country. Przeniesiemy się w świat irlandzkich kafejek i pubów oraz portów. Poczujemy nostalgię marynarskich szant i wzniosłą atmosferę wojskowych defilad. Autorem aranżacji jest altowiolista kwartetu „Con Amabile” – Paweł Gaca.

Posłuchaj fragmentu projektu https://www.youtube.com/watch?v=b5qPHeArhVg

Przedział cenowy koncertu C/D

 

Zaiteresowanym organizatorom wysyłamy szczegóły repertuarowe koncertu.